• Захранващ адаптер за Dell E6410 E6420 E6430 E6440 E5410 E5420 E5430 E5440 E5520 E5530 E5540

Оригинален захранващ адаптер fa90ps0-00 19.5V 4.62A за Dell E6410 E6420 E6430 E6440 E5410 E5420 E5430 E5440 E5520 E5530 E5540

БЕЗ ЗАХРАНВАЩ КАБЕЛ!

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

Захранващ адаптер за Dell E6410 E6420 E6430 E6440 E5410 E5420 E5430 E5440 E5520 E5530 E5540

  • Модел: fa90ps0-00
  • Наличност: 1
  • 40.00лв.